Türkiye Finans 30 iPhone 5 Kazandırıyor

Türkiye finans 1 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giriş yapan 30 müşterisine çekilişle iPhone 5 hediye ediyor.

Kampanya Link: http://www.turkiyefinans.com.tr/tr/subesiz_bankacilik/kampanyalar/iphone5_kampanyasi.aspx
Kampanya Katılım Koşulları

 • Bu kampanya, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.10.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/3761-9337 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Türkiye genelinde, 01.11.2013 (Saat 00:01)- 15.12.2013 (Saat 23:59) kampanya tarihleri arasında, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’nin banka hizmet tanıtımlarının da yapıldığı, www.turkiyefinans.com.tr (ücretsiz) adresli İnternet Şubesi’ne veya mobil bankacılık uygulaması olan Mobil Şube’ye; müşteri numarası ve şifre ile giriş yapan bireysel ve kurumsal müşterilere 1 çekiliş hakkı, İnternet Şubesi, Mobil Şube veya 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi kanalları üzerinden finansal işlemlerden [para transferleri (kendi hesapları arasındaki para transferleri hariç), kredi kartı borç ödeme, kredi taksit ödeme, döviz alış-satış, kıymetli maden alış-satış ve arbitraj işlemleri, fatura ödeme ve GSM TL yükleme işlemleri, swift, tüm vergi ödemeleri, MTV ve trafik para cezası ödemesi ve SGK Prim ödeme işlemleri] birisini gerçekleştiren bireysel ve kurumsal müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, giriş yapılmak suretiyle 1 çekiliş hakkı, finansal işlemler için 1 çekiliş hakkı olmak üzere günde 2 çekiliş hakkı ile sınırlı olup kampanya genel toplamında ise 30 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Kampanya sonunda, toplam kampanya dönemi katılımlarından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 30 kişiye Apple iPhone 5 16GB Cep Telefonu (hat, kart hariç) hediye edilecektir.
 • Çekiliş 26.12.2013 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 02.01.2014 tarihinde Bugün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikme ve aksamalardan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 17.01.2014 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 01.02.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 01.03.2014 tarihine kadardır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım, giriş yapılmak suretiyle 1 çekiliş hakkı, finansal işlemler için 1 çekiliş hakkı olmak üzere günde 2 çekiliş hakkı ile sınırlı olup kampanya genel toplamında ise 30 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya, Bireysel ve Kurumsal müşteriler katılabilir. Müşteri bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Faturavizyon ve Ödekolay müşterileri (fatura ödemesi yapan anlaşmalı bayiler) tarafından yapılan işlemler çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya internetten katılım ücretsizdir, 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi’nin sabit hatlardan aranması Türkiye’nin her yerinden şehir içi ücretlendirme tarifesi ile, Gsm numaralarından aranması arayanın kendi operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. mensupları, DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
 • Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir