Hepsiburada’dan 150 TL World Puan!

Yapı Kredi World Kart Sahiplerine

Yapı Kredi ve World Hepsiburada’da kazandırıyor!

 • Kampanya kapsamında 15 Mayıs 2016 tarihine kadar tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 1 Mayıs – 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL-999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL’ye ek 50 TL ile toplamda 75 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL’ye ek olarak 50 TL, toplamda 100 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL’ye ek olarak 50 TL toplamda 150 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Kazanılan Worldpuan’lar 3 Haziran 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 14 Haziran 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 15 Haziran 2016’da geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan’lar 28 Haziran 2016 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 10 Temmuz 2016′ da geri alınacaktır.
 • Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, fotokopi kâğıtları, TL kartı, TL yükleme ürünleri alışverişlerinde kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
 • Yapı Kredi ve hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir