Elidor (Elle Style Awards) 2013 Çekilişi

Elle Style Awards 2013çekilişi başladı. 10 şanslı kızın hayallerini süsleyecek bu gecede “Stil Her Şeyi Değiştirir” sloganlı çekiliş ile, biri de siz olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Elidor’un Facebook Uygulaması’na gidin, videoları izleyerek kendi hikayenizi ve tarzınızı seçin. Hikayenin sonunda açılan katılım formunu eksiksiz doldurun ve bu muhteşem gecede olma fırsatını yakalayın. Ayrıca çekiliş ile tam 200 kişiye sürpriz hediye paketi ödül olarak verilecektir.Çekilişe Katılmak İçin Tıklayınız>>

Çekiliş Sahibi:                    Elidor Türkiye & Unilever
Son Katılım Tarihi:            29 Kasım 2013
Elle Style Awards Gecesi: 06 Aralık 2013

 • Kampanya 1 – 29 Kasım 2013 tarihleri arasında Facebook sitesi Elidor Türkiye sayfasında ‘Stil Her Şeyi Değiştirir’ ismiyle yapılacaktır.
 • Uygulamaya giren kullanıcıların karşısına çıkan videoda, belirli noktalarda seçimler yaparak videonun sonuna kadar geleceklerdir.
 • Gerçekleştiren kullanıcılar, karşılarına çıkan ekrandaki formu eksiksiz olarak doldurarak bir (1) adet çekiliş hakkı kazanacaklardı. Forma isim-soyisim, adres, telefon, e-posta adres, doğum tarihi bilgilerini girmek zorunludur.
 • 29 Kasım Cuma gecesi videoyu izleyip formu eksiksiz dolduran 200 kişiye Elidor’dan sürpriz hediye paketi, 10 kişiye de 6 Kasım 2013 Cuma akşamı saat 19:00’da düzenlenecek Elle StyleAwards etkinliğine davetiye verilecektir.
 • Kazananlar uygulama sayfasında yayımlanacaktır.
 • Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans/Thompson kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 • Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans/Thompson, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans/Thompson sorumlu tutulamaz.
 • Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans/Thompson çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
 • Bu Kampanya’nın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans/Thompson önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir