Annelutfen.com 500 TL Hediye Çeki Kampanyası

Annelerimiz bize hep derdi “sen de anne olunca anlarsın” belki de o zaman anlam veremedik ne demek istediklerine ve işte bizde anne olunca anladık ne demek istediklerini, anneliğin nasıl bir duygu olduğunu:) Sevgili anneler, yukarıdaki formu doldurup sizin de “Anne Olunca Anladım” dediğiniz duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın. En güzel yazı Annelutfen.com jürisi tarafından seçilecek ve kazanan kişi Annelutfen.com`da kullanmak üzere 500TL değerinde hediye çeki kazanacak. Unutmayın katılmak için son gün 17 Kasım 2013. Herkese iyi şanslar dileriz 🙂

 

Katılım Koşulları

» Yarışmaya katılmak için bu sayfada yer alan formu doldurmanız yeterlidir.
» Her katılımcı yarışmaya sadece 1 yazı ile katılabilir.
» Yazıların tamamıyla orijinal olması gerekmektedir. Başka kaynaklardan alıntı veya kopyalama yapıldığı tespit edilen yazılar değerlendirmeye alınmayacaktır.
» Gönderilen tüm yazılar Annelutfen.com ekibi tarafından değerlendirilecek ve kazanan kişi 17 Kasım 2013’te yazısı ile birlikte Annelutfen.com’un Facebook sayfasında açıklanacaktır. (www.facebook.com/annelutfencom)
» Katılımcılar, yarışmaya katılarak Annelutfen.com’a yazılarını yayınlama hakkını verdiklerini kabul etmiş olurlar.

 

Kazanan kişiye iki adet 250 TL değerinde hediye çeki kodu iletilecektir. Hediye çekleri iki ayrı siparişte kullanılabilecektir. Hediye çeki kullanılan siparişlerde toplam sipariş tutarının 250 TL’nin altında olması durumunda, kalan tutar iade edilmeyecektir. Sipariş tutarının 250 TL üzerinde olması durumunda ise anında 250 TL indirim sağlanacak, kalan tutar müşteri tarafından ödenecektir.

Detaylı bilgi http://www.annelutfen.com/500tl-hediye-ceki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir