Aksigorta Bebeğim Dile Geldi Yarışması

Aksigorta tarafından Facebook Uygulaması olarak başlatılan “Bebeğim Dile Geldiyarışmayla hediye çekleri kazanabilirsiniz. Son katılım tarihine kadar, 0-6 yaş arasındaki bebeğinizin fotoğrafını yükleyin, fotoğrafa uygun cümleyi yazın. Yarışmada en çok beğeni alacak ilk 5 fotoğrafa 500 TL’lik hediye çeki, sonraki 20 fotoğrafa da 100 TL’lik hediye çeki ödül olarak verilecektir.Yarışmadan kazanılacak hediye çekleri, Arçelik, Ariş Pırlanta Sanatı, Bimeks, ebebek, Jumbo, Mandarina Duck, Mudo City, Mudo Consept, Pırlant, Tefal, Tekin Acar Cosmetics, Teknosa, YKM mağzalarında geçerli olacaktır. Sonuçları sitemizden de açıklanacaktır. Bol şanslar dileriz.

 • 01.11.2013 – 15.11.2013 tarihleri arasındaki yarışma www.facebook.com/Aksigorta adresinde “Bebeğim Dile Geldi” isimli sekme üzerinde devam edecektir
 • Kullanıcılar belirtilen tarihler arasında yarışmaya 0-6 yaş arası bebeklerinin fotoğraflarını yükleyip, uygulamada fotoğraf yükleme sonrası fotoğraf üzerine yazı yazarak yarışmaya katılabilirler. Uygulamada sınırsız fotoğraf yükleme imkanı vardır. Yüklenen fotoğraflardan en çok beğeni alan kişilerden; – İlk 5 kişiye 500 TL değerinde hediye çeki, – Sonraki ilk 20 kişiye 100 TL değerinde hediye çeki ödülü verilecektir.
 • Hediye çeki, Arçelik, Ariş Pırlanta Sanatı, Bimeks, ebebek, Jumbo, Mandarina Duck, Mudo City, Mudo Consept, Pırlant, Tefal, Tekin Acar Cosmetics, Teknosa, YKM mağzalarında geçerlidir.
 • Yarışmaya katılan kullanıcıların yükledikleri fotoğraflar kendilerine ait olmalıdır. Katılımcıya ait olmayan fotoğraflar yüklendiği tespit edildiğinde yarışmaya katılım hakkı kabul edilmeyecek, birden fazla olma durumunda ise diskalifiye edilecektir.
 • Ödül sıralamasında ilk 25 arasında birden fazla fotoğrafı olan kullanıcılar, en çok beğeni alan fotoğrafları üzerinden ödül kazanacaklardır. Diğer fotoğrafları sayılmayacak ve takip eden kullanıcılar listeye alınacaktır.
 • Bir kişi sadece bir ödül kazanabilir.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya T.C. vatandaşı, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Aksigorta çalışanları ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhrî bağı olan akrabaları, bunlarla birlikte aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, yarışmanın yapımında çalışan web tasarımcıları, reklamcılar, kampanya için hizmet veren tüm herkes bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine hediye verilmez.
 • Kazanan katılımcılardan kimlik örneği talep edilecektir. Kimlik bilgilerini iletemeyen katılımcılar ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Kazanan katılımcının, adresine yapılan gönderiye 1 haftalık süre içerisinde cevap vermemesi ve/veya teslimat adresinin yine 1 haftalık süre içerisinde ulaşmaması halinde, katılımcı hediye hakkını kaybedecek ve hediye hakkı yedek katılımcıya geçecektir. Yedek katılımcının da 1 hafta içerisinde cevap vermemesi halinde, hediye verilmeyecektir.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Aksigorta sorumlu tutulamaz.
 • Hediye, kazanan katılımcıya, kampanya bitişini takiben 3 (üç) hafta içerisinde teslim edilecektir. Gönderim gerçekleştirildikten sonraki teslim süresi gönderi adresi ve dış etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslimat masrafları Aksigorta’ya aittir.
 • Kazanılan hediye başkasına devredilemez ve/veya hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcı, yarışmanın veritabanı ve/veya yazılım altyapısına müdahale ettiği ya da etmeye çalıştığı takdirde tüm haklarını kaybedecektir.
 • Her katılımcıya 1 hak verildiği için aynı katılımcının birden fazla e-mail hesabı ile yarışmaya katılması yarışma kurallarına aykırıdır. Bunu yaptığı tespit edilen yarışmacılar hediye haklarını kaybedeceklerdir.
 • Sahte kullanıcılar üzerinden işlem yapan yarışmacılar, taraflarına haber verilmeksizin yarışmadan diskalifiye edileceklerdir.
 • Yarışma, Facebook üzerindeki web sayfası üzerinden kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Çeşitli bilgisayar programları vasıtasıyla yarışmayı kullanan, Facebook dışından yarışma ekranlarını açmaya çalışan kişiler tüm haklarını kaybedeceklerdir.
 • Aksigorta, uygun bulmadığı isim ve profil resmine sahip kullanıcıları uyarıda bulunmadan silme hakkına sahiptir.
 • Aksigorta’nın kullanım şartlarını değiştirme hakkı vardır. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra sayfanın kullanmaya devam edilmesi, bu şekilde değiştirilmiş şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir. Aksigorta ayrıca sayfadaki uygulamaları herhangi bir zamanda uyarı yapmaksızın güncelleme, durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu uygulama hiçbir şekilde Facebook tarafından düzenlenmemekte ve Facebook’un sponsorluğunda yapılmamakta olup Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bilgileriniz Facebook’a değil, Aksigorta’ya iletilmektedir. Temin ettiğimiz bilgiler yalnızca gerekli durumlarda iletişim ve promosyon duyurumları amaçlı kullanılacaktır.
 • Yarışma MPİ kapsamı dışındadır.
 • Uygulama içeriğinin tüm hakları Aksigorta’ya aittir.
 • Bu yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Source Article from http://feedproxy.google.com/~r/indirimitakip/~3/aicReM2CRWg/aksigorta-bebegim-dile-geldi-yarismasi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir